Szkoła Podstawowa nr 10 z oddziałami integracyjnymi w Nysie

Dzisiaj na tablicy

WARSZTATY CUKIERNICZE

25 listopada uczniowie klasy 3d uczestniczyli w warsztatach cukierniczych w  siedzibie Nyskiego Księstwa Jezior i Gór. Dzieci same ozdabiały pierniki, każdy zrobił swoje cake popsy, a na koniec uczniowie udekorowali łom czekoladowy, który został szybko skonsumowany. Było pysznie i wesoło. Dziękujemy Nyskiemu Księstwu Jezior i Gór za miłą atmosferę i profesjonalizm.

3d warsztaty

Opracowała: Marta Kanonowicz

"10" WSPIERA HOSPICJUM!

szlachetna paczka

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia organizujemy pomoc dla nyskiego Hospicjum w ramach akcji "Szlachetna Paczka".

Zbieramy środki higieniczne takie jak:

• ręczniki papierowe,
  • chusteczki jednorazowe, nawilżające,
  • żele do kąpieli,
  • mydło,
  • balsamy,
  • papier toaletowy,
  • szampony,
  • pampersy.

Wymienione artykuły należy składać u wychowawcy klasy do 12 grudnia.

I Ty dołącz do nas!
Okaż swe dobre serce!

Organizatorzy: J.Szczepankiewicz, M.Rauch, W.Dziaduś, J. Stanosz

Z góry dziękujemy za każdy artykuł.

JESTEM DUMNY! JESTEM POLAKIEM!"

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim konkursie pt.:”Jestem Dumny! Jestem Polakiem!”. Konkurs ma na celu popularyzację twórczości o tematyce patriotycznej oraz budowanie i pielęgnowanie postaw patriotycznych wśród młodego pokolenia Polaków. W ramach tego projektu uczniowie klasy VIII f nakręcili film pt.:”Chwała wielkiej Polsce”.

Opracowała Ewa Chojecka