Szkoła Podstawowa nr 10 z oddziałami integracyjnymi w Nysie

Aktualności dla emerytów

 • OGŁOSZENIE
  Do dnia 31 marca 2023 r. należy złożyć w sekretariacie szkoły (budynek przy ul. B. Prusa 14) informację o sytuacji życiowej, rodzinnej i materialnej osoby zamierzającej skorzystać w roku 2023 z ulgowych świadczeń finansowanych z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  Do składanego oświadczenia należy dołączyć zeznanie  podatkowe (do wglądu) za rok 2022. Jednocześnie informuję, że do końca marca br. emeryt – były nauczyciel, składa w sekretariacie szkoły (budynek przy ul. Bolesława Prusa 14) decyzję o waloryzacji emerytury / renty otrzymanej z ZUS-u.

 


 

 • OGŁOSZENIE

  Do dnia 2 grudnia 2022 r. należy złożyć wniosek o przyznanie świadczenia socjalnego  w związku ze zwiększonymi wydatkami rodziny w okresie świąt.

  Wnioski dostępne są w sekretariacie w budynku przy ul. Bolesława Prusa 14 lub poniżej

załącznik do pobrania: wniosek. doc


 

 • Do dnia 10 czerwca 2022 r. należy złożyć w sekretariacie szkoły (budynek przy ul. B. Prusa 14) wniosek o przyznanie dofinansowania do wczasów we własnym zakresie (wczasy pod gruszą). Druki do pobrania na stronie oraz w sekretariacie szkoły. 

WNIOSEK O PRZYZNANIE ŚWIADCZENIA SOCJALNEGO plik.doc

 


 

Pełnych spokoju i nadziei Świąt Wielkanocnych,

oraz dobrego wypoczynku i wiosennego nastroju,

naszym emerytowanym Koleżankom i Kolegom życzą:

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne,

Pracownicy i Uczniowie Naszej Szkoły

 Wielkanoc

 • OGŁOSZENIE

Do dnia 31 marca 2022 r. należy złożyć w sekretariacie szkoły (budynek przy ul. B. Prusa 14) informację o sytuacji życiowej, rodzinnej i materialnej osoby zamierzającej skorzystać w roku 2022 z ulgowych świadczeń finansowanych z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Do składanego oświadczenia należy dołączyć zeznanie podatkowe (do wglądu) za rok 2021.

Jednocześnie informuję, że do końca marca br., emeryt – były nauczyciel, składa w sekretariacie szkoły (budynek przy ul. Bolesława Prusa 14) decyzję o waloryzacji emerytury / renty otrzymanej z ZUS-u.

 

Załącznik do pobrania: PLIK.DOC