Szkoła Podstawowa nr 10 z oddziałami integracyjnymi w Nysie

Harmonogram godzin dostępności dla uczniów i rodziców.

W przypadku nauczyciela, który pracuje w szkole na ½ etatu, obowiązywać będzie jedna godzina dostępności na dwa tygodnie, zaś w sytuacji, gdy nauczyciel pracuje na pełen etat – jedna godzina na tydzień.
L.p. Nazwisko i imię Dzień tygodnia, godzina lekcyjna, gabinet, przedmiot, nauczane klasy.
1 Bandura Aneta poniedziałek 15.30 - 16.30 , sala nr 15 świetlica, język angielski - 1d, 1a, zajęcia kreatywne - 2b 
2 Bandurska Marzena poniedziałek  13.30-14.30, sala 46 ul.11 Listopada 6, , edukacja wczesnoszkolna -1b
3 Bargiel Marzena czwartek 12.35 - 13.35 , pokój nauczycielski , j. polski, zajęcia kreatywne; 6a, 8a, 8d, 8f
4 Bielec-Klara Renata czwartek 12.30 - 13.30 , pokój nauczycielski , religia, edukacja dla bezpieczeństwa, wspomaganie 
5 Bobryk Małgorzata Środa 15.30 - 16.30, sala nr 17- świetlica, matematyka - kl. 5a, 8a
6 Bochnig Magdalena piątek 13.25-14.25 klasa If, świetlica
7 Brach Joanna wtorek 13:30 - 14:30, sala 33 (ul. B. Prusa), psycholog szkolny, zajęcia z wychowawcą 4d
8 Bryś Agnieszka środa 13:30-14:30 wf, 4d, 4b, 5d, 6b, pokój nauczycieli wf
9 Bryś Janusz poniedziałek 13.30 - 14.30 ul. B. Prusa; pokój nauczycieli wychowania fizycznego; WF ; 8c -dz, 8bdef -chł, 4d -dz,4c -chł.
10 Bubel Sławomir wtorek 14.25 - 15.25, sala nr 16
11 Bułka Edward wtorek12.30-13.30sala203,biologia/przyroda ,kl4ad,5abcd,6ac,7ab,8abcdef
12 Chojecka Ewa wtorek , 13.40 - 14.40, sala 10 a, historia, kl. 4a, 4d, 5a, 5c, 7a, 7b, 8a, 8b, 8c, 8f 
13 Ciastoń Beata poniedziałek 17.30-18.30, sala 9a, wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie, klasy: 5e, 6a, 1e, 1f, 2f, 8b, 8c, 8f
14 Cieślar Ewa poniedziałek 15.30 - 16.30, sala nr 17 świetlica, religia zielonoświątkowa
15 Dziaduś Wirginia poniedziałek 12:40-13:25, czwartek 12:40-13:25 sala 48
16 Dziedzic Anna piątek 12.30 - 13.30 ,sala 33 edukacja wczesnoszkolna 3c
17 Fieducik-Lis Lucyna  środa 14:25-15:25, sala 107, j. niemiecki, kl. 7a,7b,8a,8b,8c,8d,8e,8f, zajęcia z wychowawcą kl. 5a
18 Gaborska Magdalena poniedziałek 14.30 - 15.30, sala nr 29, chemia kl. 7a, 7b, 8a, 8b, 8c, 8d, 8e, 8f oraz zajęcia z wychowawcą kl. 5b
19 Galeja Ewa poniedziałek 13.30-14.30 pokój nauczycieli wych. fiz. wspomaganie 8a,6a,6b,6d,w-f kl.5a ,5bd dziewczynki
20 Głazunow Lech poniedziałek 13:40 - 14:40, gabinet wicedyrektora, fizyka kl. 7b, 8c, 8d.
21 Głazunow Marzena czwartek 13:40 - 14:40, sala nr 108, jęz. angielski kl. 1e,1f,5c gr.2, 8b,8c gr.2, 8d,8f plastyka 5e
22 Górzańska Elżbieta czwartek 14:25 - 15:25, sala 206, matematyka klasy: 5e, 7a, 8c
23 Grymin Gabriela poniedziałel 14,15-16,15,pokój nauczycielski;edukacja wczesnoszkolna
24 Guła Teresa środa 12:30 - 13:30, sala 14, matematyka kl. 5c, 6a, 7b, 8b, zajecia kreatywne kl. 8d 
25 Hryćków Barbara poniedziałek 13:30 -14.30, sala 47
26 Hudoba - Szczurek Aleksandra worek 12.30-13.30,  sala nr 37, kl. 1d
27 Ilska-Tylek Maria wtorek, 14.25 - 15.15 sala nr 2
28 Jagieło Monika wtorek 12.40-13.40 sala 203, wspomaganie 7a
29 Janczar Anna piątek 13.30-14.30, sala 51, ul. 11 listopada 6, język angielski kl.4d,7a,8a,8e, logopedia kl.1-3
30 Januszewska-Aleksandrowicz Maria  Wtorek  13,25-14,25 sala12A, religia klasy 1b. 1c, 1d, 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 4d, 5a, 7a
31 Jurczyk Marcin wtorek 18.30-19.30 siłownia 4c, 5b,6d
32 Kamienik Agnieszka Środa 11:40 - 12:40 sala 49 zapl. klasa 2c
33 Kanonowicz Marta środa 13.25-14.25 pokój nauczycielski, 11 Listopada 6
34 Karbowska Jolanta poniedziałek 13.30 -14.30, sala 14 geografia 5b, 5e, 6c; wspomaganie 6a
35 Kaszowska Wioleta środa 13.30-14.30 sala 13z, j. angielski, klasy 2f, 4a, 4b, 5a, 5d, 5e, 6c
36 Klecza Jarosław wtorek 15.15-16.15 pokój n-l wf, 5c,7b,8c,5e
37 Kloc Patrycja poniedziałek 15.30 - 16.30,  sala 15 klasa 2 c, świetlica 
38 Kołodziej Tomasz piątek 14:30-15:30, pokój nauczycieli WF, WF-kl. 6b,6c,6d wspomaganie 4a,5d, 7b
39 Kozioł Agnieszka czwartek, 13.25 - 14.25, świetlica ul Sudecka, klasy 7a, 5e
40 Kraszewska Izabela wtorek 14.25 - 15.25 ,sala 208, klasy 4b, 5b, 6c,6d,8d
41 Kunicka-Wilk Ilona piątek 13.25-14.25, sala 13z, klasy 4c,4d,6b,6d,7b,8a
42 Lisik Agata czwartek, 12 35 -13.35, pokój nauczycielski, klasy 2a,2b,2c,3d,4a,8e
43 Łyko Joanna wtorek 14.30-15.30, sala nr 52,klasa 2b
44 Marynowicz Agnieszka środa 13.30-14.30, gab. 203 przyroda kl. 4b, 4c, biologia kl. 6b, 6d, wspomaganie 7a. ind. 4a, 
45 Maźniak Ireneusz wtorek 12.40-13.40 sala 26, informatyka kl. 5b, 4d, 4c, 4b, 5d, 8d, 5c, 6c, 8a, 8f, 6d, 8b, 6a, 5a, 5b, 4a, plastyka kl. 6d, 7a, 7b
46 Maźniak Małgorzata czwartek 14.30 - 15.30 sala 33 (ul. B. Prusa), pedagog szkolny, wdż 6b i 6c
47 Michoń Anna poniedziałek 13.00 - 14.00, gabinet dyrektora
48 Miecznikowski Marcin  czwartek 14,30-15,30 pokój nauczycieli wf, wspomaganie 6 b
49 Moj Hanna Wtorek 13:30-14:30
50 Nowak Joanna czwartek 13,30-14.30 biblioteka szkolna
51 Olszewska Jadwiga poniedziałek 12.30-13,30 wspomaganie 3a pokój nauczycielski
52 Ostrowska Barbara środa 13:30 - 14:30 sala 9A, klasy 5a, 5b, 6a, 6c, 6d, 7b
53 Podolak Magdalena Poniedziałek 12:30-13:30
54 Podolska – Łukaszyńska Anna poniedziałek 12.25 -13.10 kl. sala 46,j angielski 1a,1b,2d,2e,3a,3b,3c, czwartek 15.30-15.45 świetlica kl.3b,3d
55 Podolska Aleksandra poniedziałek 12.40 -13.40 sala 107, język niemiecki klasa 7-8 
56 Polak Bożena środa 12.25 - 13.25, gab. nr 32, język polski: 5c, 6d, 7b, 5ju, 6-7ju
57 Politańska Joanna środa 12.25 - 13.25 , sala 207 matematyka 4d, 5a, 5d, 8e, 8f
58 Potoniec Joanna  
59 Przybyszewska Izabela poniedziałek 14.25 - 15.25 sala 11a; historia: 4b,c,5b,d,e,6a,b,c,d,8d,e
60 Raczyńska Jolanta poniedziałek 12.25 -13.25 kl.2f świetlica
61 Radzik Teresa  Poniedziałek 14.30 - 15.30 kl. 12a 
62 Rauch Małgorzata piątek 12:40 - 13:40, sala 6, wspomaganie: kl. 5d
63 Rejowska Irena poniedziałek, 13.30-14.30,(7.l.) s.12/9 technika 4-6   
64 Rithaler Małgorzata poniedziałek, 14.30-15.15, (8 l.) s.5; matematyka 4a,4c,  plastyka 4-6
65 Rogacz Urszula poniedziałek 13.00-14,00 biblioteka szkolna
66 Romik Armand poniedziałek, 13.25 - 14.25 (7l) s.205; muzyka klasy 4,5,6,7
67 Rudkowska Ewa poniedziałek 13.30 - 14.30 sala 47 
68 Serba Anna  czwartek 13.30-14.30 gab.9a, język polski 4b,4d,5b,6b+ ju klasy 5 i 8
69 Siemasz Krzysztof czwartek, 14.30-15.30, gab. 13, język angielski 5b(1), 5c(1), 5d(1), 6a(1), 7a(2), 8c(ch)
70 Sieroń Dariusz poniedziałek 12:30-13:30(5 lekcja), pokój nauczycieli wf, wychowanie fizyczne, 4a; 4c; 6a; 7a; 7b
71 Silveri Elżbieta piątek, 11.30.-12.30., kl. 1e, gab.15
72 Stanosz Jarosław piątek 12.25-13.25., kl. 4d, 3b, gab.2
73 Stężowska Barbara piątek 12.30 - 13.30 , gabinet wicedyrektora
74 Suś Danuta piątek 12.30-13.30, gabinet wicedyrektora
75 Suś Teresa poniedziałek 14.05 - 15.05, gabinet nr 44, edukacja wczesnoszkolna, kl. 2d
76 Szandarowska Renata wtorek 12.30-13.30  sala  nr  37,  poniedziałek  i  czwartek  od 8.00 do 8.45- ju,  sala  nr  37 
77 Szczepankiewicz Joanna środa 12.30-13.30, sala nr A2, wspomaganie kl.7b, ind.7a
78 Szczypta Anna czwartek 13:25-14:25 wychowanie fizyczne klasa 8 a dz, 8d dz,8e dz- pokój nauczycieli wf
79 Szewczyk Joanna środa 14.30 - 15.30, s.16 wspomaganie kl. 8a, rew. MP 4a, 
80 Szpitalny Mariusz środa 14:30-15:30; sala 27A: geografia w klasach 5a, 5c, 5d, 6a, 6b, 6d, 7a, 7b, 8a, 8b, 8c, 8d, 8e, 8f ; informatyka w klasie 8c
81 Śliwińska Anna wtorek 14.30-15.30 , sala 6, wspomaganie kl.5a, doradztwo zawodowe kl.7 i 8.
82 Warzecha-Trzęsimiech Anita Poniedziałek 14.25-15.25, s. 12a religia w kl. 1a, 1e, 1f, 2f, 5c, 5d, 5e, 7b, 8b, 8c, 8d; wdż w kl. 5a, 5c.
83 Władyka Alicja Poniedziałek 12:30-13:30 sala 30 klasa 3b
84 Włodarska Izabela Wtorek 15.30 -16.30 sala nr 17, świetlica
85 Wróbel Paulina poniedziałek 12.30- 13.30, klasa 2e, salka biblioteczna
86 Wydra Janusz Czwartek 9:50 - 10:50 sala nr 9, informatyka 7a, 8a, 7b, 6c, 8b; edukacja dla bezpieczeństwa 8a, 8b, 8c, 8d, 8e, 8f; zajęcia rozwijające kreatywność 5c, 6d, 6c, 5d, 6a, 6b
87 Ziółkowska – Osuch Anna środa 13.30 -14.30, sala 34, jęz. polski kl. : 4a, 6c, 8b, 8c  + ju klasy 7 i 8
88 Żaczek Janusz poniedziałek 13:30-14:30; sala 24; informatyka 4a, 4b, 4c, 4d, 5a, 5b, 5c, 5d, 6a, 6b, 6d, 7a, 7b, 8d, 8e, 8f
89 Żaczek Małgorzata wtorek 13:30-14:30; sala 36; j.polski 4c, 5d, 8ju, 7ju, WOS 8a, 8b, 8c, 8e, 8f