STYPENDIA ARTYSTYCZNE DLA UCZNIÓW SP10

29 lutego 2024 r. w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej  I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Nysie miała miejsce uroczystość...

...wręczenia stypendiów artystycznych uczniom z Gminy Nysa. Wyróżnionym stypendia wręczył Burmistrz Nysy, Pan Kordian Kolbiarz oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Nysie, Pan Paweł Nakonieczny.
Stypendia za rok szkolny 2022/2023 otrzymało 20 uczniów, w tym 10 z SP10 w Nysie. Są to: Maja Bąkowska, Laura Goryczka, Oliwia Grzegorek, Oliwia Haupka, Zofia Krawczyk, Julian Krawczyk, Emilia Kubica, Julia Łapińska, Katarzyna Stawik, Justyna Wolańska. Stypendyści oraz zaproszeni goście wysłuchali min. utworu „Taniec hiszpański”, który wspaniale wykonała na flecie poprzecznym Maja Bąkowska, uczennica klasy 6b SP10 w Nysie.

Wszystkim laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.