POCZĄTEK ROKU W SP-10 NA SPORTOWO!

W czwartek, 7.09.2023 r. oraz w piątek, 8.09.2023 r. w naszej szkole będą miały miejsce dwa wydarzenia o charakterze sportowym, w których wezmą udział uczniowie klas 1–8.

Na czwartek zaplanowany jest "Sportowy piknik dla dzieci szkolno-przedszkolnych", natomiast na piątek event pod nazwą "Nysa – żyj zdrowo na sportowo". Celem obu imprez jest włączanie dzieci i młodzieży do regularnej aktywności, kształtowanie pozytywnych wzorców sportowych oraz utrwalanie postaw społecznych i nawyku aktywnego trybu życia. Odbędą się rozmaite zawody, konkursy, gry sportowe dla dzieci i młodzieży a także zajęcia dla małych dzieci z animatorem. Wszystkim uczestnikom życzymy dobrej zabawy.
Organizatorem jest Fundacja "Akwa Marina", a wydarzenia dofinansowane zostały przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.