Podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

W dniu 06.06.2022 r. w Brzeskim Centrum Kultury miało miejsce doniosłe wydarzenie - podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. W uroczystej gali wzięli udział m.in. Wojewoda Opolski- p. Sławomir Kłosowski, Burmistrz Brzegu- p. Jerzy Wrębiak, Opolski Kurator Oświaty- p. Michał Siek, Dyrektor Wydziału Rozwoju Edukacji- p. Joanna Wnuk, koordynator wojewódzkich
Konkursów Przedmiotowych.

Honorowymi gośćmi uroczystości byli uczniowie, którzy w bieżącym roku szkolnym zdobyli tytuły laureatów. Kurator, witając zgromadzonych gości stwierdził, że ma dziś niezwykłą przyjemność uhonorować najlepszych z najlepszych uczniów, którzy swoją pracą , zaangażowaniem pokazali, że można osiągnąć sukces.

Konkursy przedmiotowe

Było nam niezmiernie miło, gdy wśród tych osób znalazły się również nasze uczennice tj. Eliza Kowalska i Klaudia Psiurska z kl. VIII d, które reprezentowały naszą szkołę, gminę i województwo w XXVIII Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży 2022r. w Warszawie. Raz jeszcze gratulujemy naszym uczennicom i ich Opiekunowi.
Życzymy dalszych sukcesów w nauce i realizacji wszystkich planów i marzeń.
E. Chojecka